Sosna Ogrody to firma specjalizująca się w kompleksowej budowie i pielęgnacji terenów zielonych. Zapewniamy kompleksową obsługę – od projektowania i zakładania ogrodów, aż po ich regularną pielęgnację. Zakładamy trawniki, projektujemy i wykonujemy systemy nawadniania, pomagamy w podejmowaniu kluczowych decyzji dotyczących nasadzeń i ich rozmieszczenia w ogrodzie. W sezonie zimowym dodatkowo wykonujemy usługi odśnieżania posesji i parkingów. Współpracujemy z osobami prywatnymi, właścicielami i zarządcami nieruchomości mieszkalnych i niemieszkalnych oraz przedsiębiorcami.

Nasze usługi świadczymy w oparciu o wiedzę, doświadczenie oraz profesjonalny park maszynowy. To przekłada się na wysoką skuteczność oraz możliwość realizacji usług w dowolnym terenie. Pielęgnujemy duże ogrody i małe ogródki, dbamy o tereny zielone wokół obiektów komercyjnych i sportowych. Pomagamy w pełni wykorzystać potencjał terenu i przekształcić go w funkcjonalną przestrzeń do wypoczynku, rekreacji, uprawy roślin.

Usługi ogrodnicze – województwo mazowieckie

Działamy na terenie Warszawy i okolicznych miast, m.in. Konstancina Jeziorny, Legionowa, Marek, Wołomina, Otwocka, Wesołej, Wieliszewa i okolicznych miejscowości.

Klientów zainteresowanych współpracą zachęcamy do kontaktu. Zespół Sosna Ogrody z przyjemnością odpowie na Państwa pytania i przedstawi szczegóły oferty. Szczycimy się profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do każdego zlecenia. Wszystkie usługi świadczymy w ramach stałej współpracy oraz pomocy doraźnej. W sposób elastyczny zarządzamy zakresem realizowanych usług, dzięki czemu każdorazowo odpowiadamy na potrzeby i oczekiwania inwestorów w sposób kompleksowy. 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
Odpowiemy na wszystkie pytania